El. MŚ 2019: Szkocja - Polska. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna

Reprezentacja Polski zmierzy się na wyjeździe ze Szkocją w ramach eliminacji do mistrzostw świata we Francji. Biało-Czerwone zagrają z rywalkami z Wysp Brytyjskich we wtorek w Glasgow. Transmisja meczu Szkocja - Polska w Polsacie Sport Extra.

Po nieoczekiwanym remisie 1:1 we Włocławku z Albanią, która w ostatnim meczu zdobyła pierwszy punkt w eliminacjach, Polki oddaliły się od awansu na mundial. - To był jeden z naszych najsłabszych meczów w ogóle. Zagraliśmy zupełnie nie tak, jak miało być. Zbyt wolno, zbyt przewidywanie – ocenił selekcjoner Miłosz Stępiński.

Szanse naszych reprezentantek nie są jednak przekreślone. Wygrana ze Szkocją umocniłaby je na drugiej pozycji w grupie i przybliżyła do walki w barażach. Zadanie to będzie o tyle trudne, że w poprzednich eliminacjach drużyna ze Szkocji pokonała Polki 4:0 i 2:0.

Trener Stępiński przyznał, że wtorkowy rywal Biało-Czerwonych jest dobrze rozpracowany przez polski sztab. Szkotki 5 kwietnia na wyjeździe przegrały z liderem grupy, ze Szwajcarią 0:1. - Analizowaliśmy grę szkockiego zespołu już wcześniej, podczas naszego zimowego zgrupowania w Turcji – podkreślił trener.

 

Transmisja meczu Szkocja - Polska w eliminacjach mistrzostw świata kobiet od 20:25 w Polsacie Sport Extra.

 

W załączonym materiale wideo skrót ostatniego meczu Polek z Albanią.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze