Niesamowity gol bramkarza z 60 metrów na wagę remisu (WIDEO)

Do niezwykłych wydarzeń doszło w samej końcówce meczu ligi bośniackiej pomiędzy FK Zeljeznicar Sarajewo i Siroki Brijeg. Przy stanie 0:1, w doliczonym czasie gry bramkarz drużyny gospodarzy postanowił posłać piłkę w pole karne rywali z odległości 60 metrów. Dośrodkowanie zaskoczyło jednak jego vis-a-vis i futbolówka zatrzepotała w siatce.

Golkiper FK Zeljeznicar Vedran Kjosevski dołącza do panteonu bramkarzy, którzy w swoich karierach zapisali się na liście strzelców i dodatkowo odmieniali losy meczów. 23-letni Bośniak najpierw musiał jednak wyciągać piłkę z siatki w 36. minucie. Prowadzenie gości trwało bardzo długo i wydawało się, że taki wynik utrzyma się do końcowego gwizdka.

W doliczonym czasie gry piłkarze miejscowych napierali swoich rywali, ale jeden z zawodników przyjezdnych wybił piłkę na połowę FK Zeljeznicar. Dopadł do niej Kjosevski, który nie tracąc czasu postanowił posłać futbolówkę pod pole karne przeciwnika. Zrobił to na tyle umiejętnie, że ta... trafiła prosto do bramki, po drodze odbijając się od ziemi i kompletnie zaskakując golkipera gości. Dzięki temu gospodarze mogli cieszyć się z remisu wywalczonego rzutem na taśmę.