Joshua o Wilderze: Dajcie mi 50 milionów, to mogę walczyć nawet jutro

Sporty walki
Joshua o Wilderze: Dajcie mi 50 milionów, to mogę walczyć nawet jutro
fot. PAP

Anthony Joshua (21-0, 20 KO) zabrał głos w sprawie ewentualnej walki z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO). Mistrz świata federacji IBF, WBA, WBO i IBO w wadze ciężkiej jest gotów w każdej chwili wyjść do ringu, jeśli pieniądze będą się zgadzały.

Media informowały, że Eddie Hearn zaoferował mistrzowi federacji WBC Wilderowi kwotę w przedziale 10-15 milionów dolarów. Brytyjczycy na razie nie otrzymali oficjalnej odpowiedzi. Pojawiły się tylko przecieki, że oferta została podobno... wyśmiana.

 

- Jeśli to walka za sto milionów dolarów i oni są zadowoleni z podziału 60:40, to wezmę 50:50. Dajcie mi 50 milionów dolarów, to przysięgam, że mogę walczyć nawet jutro!-– powiedział Joshua w rozmowie ze Sky Sports.

 

- Oni nie przedstawiają takich ofert, tylko o tym mówią. Oferujemy im lukratywny kontrakt i czekamy, by przekonać się, czy są poważni, czy też nie. Oni wolą produkować się w mediach społecznościowych zamiast przesłać nam odpowiedź - dodał.

 

Joshua i Wilder stoczyli w tym roku po jednej walce. W marcu Brytyjczyk pokonał Josepha Parkera (24-1), odbierając mu pas WBO, natomiast Amerykanin znokautował Luisa Ortiza (28-1, 24 KO).

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie