La Liga: Real Madryt wygrał z outsiderem

Real Madryt zwyciężył z Malagą 2:1 w wyjazdowym spotkaniu 32. kolejki La Liga. Królewscy wciąż mają czysto matematyczne szanse na mistrzostwo, a ich niedzielni rywale na utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Fakty są jednak takie, że Malaga niedługo pożegna się z La Liga, a Realowi pozostaje walka o drugie miejsce z Atletico.

W niedzielnym spotkaniu do siatki gospodarzy z Malagi trafiali Isco oraz Casemiro. Ten pierwszy otworzył wynik meczu w pierwszej połowie. Po golu z rzutu wolnego Hiszpan nie okazał jednak radości ze względu na to, że niegdyś występował w barwach Malagi. Casemiro podwyższył wynik w 63. minucie, a w doliczonym czasie gry gola na otarcie łez strzelił dla gospodarzy Diego Rolan.