Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin. Transmisja na Polsatsport.pl i IPLA.tv

Koszykówka
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin. Transmisja na Polsatsport.pl i IPLA.tv
fot. Andrzej Romański/Energa Basket Liga

Już w niedzielę ostatnia kolejka sezonu zasadniczego Energa Basket Ligi! Spotkanie Trefla Sopot z Kingiem Szczecin, które może zadecydować o udziale tych drużyn w fazie play-off, będzie można zobaczyć bezpłatnie na PolsatSport.pl i w IPLA.tv. W Polsacie Sport transmitowane będą dwa mecze Stelmetu Enei - w czwartek we Włocławku z Anwilem, a w niedzielę w Toruniu z Polskim Cukrem.

Najbliższe dni będą wielką sportową ucztą dla kibiców Energa Basket Ligi! W niedzielę zostaną rozegrane ostatnie mecze sezonu zasadniczego, a niektóre drużyny do końcowej syreny będą walczyły o awans do fazy play-off. Warto zobaczyć kluczowe mecze tej rywalizacji.

 

Najpierw w czwartek od godz. 20.00 w Polsacie Sport będzie można obejrzeć hit, starcie lidera tabeli z mistrzem Polski - mecz Anwil Włocławek kontra Stelmet Enea Zielona Góra. W niedzielę natomiast transmitowany będzie rewanż za ostatni finał, czyli starcie Polskiego Cukru Toruń ze Stelmetem Eneą.

Jednak jednym z najważniejszych spotkań w kontekście awansu do fazy play-off może okazać się to pomiędzy Treflem Sopot a Kingiem Szczecin. Obie ekipy mają na swoim koncie po 17 wygranych, choć drużyna trenera Marcina Klozińskiego ma do rozegrania jeden mecz więcej (na wyjeździe z Polskim Cukrem). Wiele wskazuje na to, że tylko zwycięzca tego starcia znajdzie się w fazie play-off!  

Obie Trotter zmierzy się z Carlosem Medlockiem na pozycji rozgrywającego, a Paweł Kikowski będzie robił wszystko, aby zdobyć więcej punktów niż Jermaine Love. Można być pewnym, że Filip Dylewicz będzie chciał ponownie wprowadzić sopocian do najlepszej ósemki. Czy Łukasz Diduszko i Mateusz Bartosz będą w stanie go zatrzymać?

 

Transmisja meczu Trefl - King w niedzielę o godzinie 17:45 na Polsatsport.pl i IPLA.tv.

Biuro Prasowe

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze