Konferencja przed Polsat Boxing Night, Legia w finale Pucharu Polski i wielki comeback w Pluslidze. Czwartek w Polsacie Sport News

Inne
Konferencja przed Polsat Boxing Night, Legia w finale Pucharu Polski i wielki comeback w Pluslidze. Czwartek w Polsacie Sport News
fot. Polsat Sport

Już tylko 2 dni pozostały do Polsat Boxing Night, a w czwartek odbędzie się konferencja prasowa, która będzie transmitowana na naszej antenie. Legia Warszawa zagra w finale Pucharu Polski. W pierwszym spotkaniu I rundy play-off PlusLigi Asseco Resovia Rzeszów pokonała drogę od 0:2 do 3:2.

W czwartek odbędzie się konferencja prasowa przed galą Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. Będzie to okazja, by wysłuchać, co do powiedzenia mają bohaterowie tego wydarzenia, między innymi Tomasz Adamek, Ewa Brodnicka czy Mateusz Masternak. Pierwszy raz wszyscy zawodnicy spotkają się i staną twarzą w twarz. Transmisja w Polsatcie Sport News już od 15:00.

 

Piłkarze Legii Warszawa zmierzą się z Arką Gdynia w 2 maja finale Pucharu Polski. Stołeczny zespół pokonał w środę u siebie Górnika Zabrze 2:1, a wcześniej zremisował na wyjeździe 1:1. Awans podopiecznym Deana Klafuricia dali Polacy, Jarosław Niezgoda i Michał Kucharczyk.

 

Rozpoczęła się I runda play-off PlusLigi, w której siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn przegrali z Asseco Resovią 2:3. Spotkanie przysporzyło kibicom masę emocji. Gospodarze prowadzili już 2:0, ale nie zdołali utrzymać prowadzenia. Rywalizacja w ćwierćfinałach toczy się do dwóch zwycięstw, a drugi (oraz ewentualny trzeci) mecz zostanie rozegrany w Rzeszowie.

 

Sport Flesze w Polsacie Sport News od 12.00 o pełnych godzinach. O 18.00, 21.00, 22.00 i 23.00 -  Polsat Boxing Night News.

 

Plan dnia w Polsacie Sport News:

 

12:00 – Sport Flesz

13:00 – Sport Flesz

14:00 – Sport Flesz

15:00 – Konferencja przed Polsat Boxing Night

16:00 – Sport Flesz

17:00 – Sport Flesz

18:00 – Polsat Boxing Night News

19:00 – Sport Flesz

20:00 – Sport Flesz

21:00 – Polsat Boxing Night News

22:00 – Polsat Boxing Night News

23:00 – Polsat Boxing Night News

 

Gdzie oglądać Polsat Sport News?

 

CYFROWY POLSAT: kanał 13

 

UPC:

- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507

- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561

 

NETIA: kanał 71

 

MULTIMEDIA: kanał 134

 

TOYA: kanał 452

 

A także w innych sieciach kablowych.

 

Zapraszamy także do polubienia profilu Polsat Sport News na Facebooku.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie