KSW 44: Jun trenuje z byłym rywalem "Pudziana"

Sporty walki

Erko Jun (0-0), który zmierzy się z Tomaszem Oświecińskim (1-0, 1 KO) na gali KSW 44, nie oszczędza się na treningach. Przy okazji pochwalił się, że w przygotowaniach pomaga mu dobrze znany polskim kibicom Jay Silva (10-12-1, 6 KO, 2 SUB).

O tym, że dojdzie do walki Oświeciński kontra Jun, dowiedzieliśmy się w ostatnią sobotę podczas gali KSW 43. Ten drugi ciężko trenuje, by jak najlepiej przygotować się do swojej pierwsze walki w MMA. Pomaga mu w tym Silva, mający na koncie starcia z Michałem Materlą (25-6, 7 KO, 12 SUB), Piotrem Strusem (12-3-2-1NC, 5 KO, 2 SUB) czy "Pudzianem".

 


Jun to jeden najpopularniejszych trenerów personalnych i kulturystów w Europie. Na co dzień trenuje z byłym mistrzem KSW w wadze półśredniej Roberto Soldiciem (13-3, 11 KO, 1 SUB). Przygodę ze sportem rozpoczął  od taekwondo, boksu tajskiego i kickboxingu, by później skupić się na sportach siłowych.

 

Gala KSW 44 odbędzie się 9 czerwca w Ergo Arenie. W walce wieczoru wystąpią Mariusz Pudzianowski (12-5-1NC, 5 KO, 2 SUB) i Karol Bedorf (14-3,5 KO, 3 SUB). Do klatki powróci także Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO,  SUB).

 

W załączonym materiale pierwsze face to face Tomasza Oświecińskiego i Erko Juna.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Kulisy gali FEN 38

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie