Fonfara poznał rywala, z którym zmierzy się na gali w Warszawie!

Sporty walki

Andrzej Fonfara (28-5, 17 KO) już 16 czerwca wystąpi na gali na warszawskim Torwarze! Jego przeciwnikiem będzie niebezpieczny Ismaił Siłłach (25-5, 19 KO).

W czerwcu 2006 roku Fonfara zadebiutował na zawodowych ringach, pokonując na punkty Miroslava Kubika. Był to jednak jego jedyny występ w Polsce, bo już 20 dni później walczył w Stanach Zjednoczonych. To właśnie z tamtym rynkiem jest najbardziej kojarzony. Po dwunastu latach wraca jednak do Polski: 16 czerwca wystąpi na warszawskim Torwarze. Gala zostanie zorganizowana przez MB Promotions, Warsaw Sports Group oraz Team Fonfara.

 

Szczegóły jego pierwszej walki po zmianie kategorii wagowej mieliśmy poznać podczas gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. Teraz wiemy, że jego czerwcowym rywalem będzie dobrze znany polskim kibicom Ismaił Siłłach (25-5, 19 KO). Ukrainiec wystąpił m.in. w 2017 roku na Polsat Boxing Night, kiedy to po niesamowitej walce przegrał jednogłośnie na punkty z Mateuszem Masternakiem. 

- To bardzo dobry rywal. Przede wszystkim to nie jest puncher, tylko bokser. Jest trochę rozbity i w tym widzę szansę Fonfary. Jak na pierwszą walkę w kategorii cruiser jest to trudny rywal - powiedział Janusz Pindera.

Karta walk Back to The Game:

 

Andrzej Fonfara - Ismaił Siłłach
TBA - TBA
TBA - TBA
TBA - TBA
Michał Olaś - TBA
Paweł Rumiński - Tomasz Gromadzki

 

Bilety na galę dostępne na eBilet.pl.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie