Będzie szybki rewanż w KSW? Były mistrz pyta kibiców

Sporty walki

Choć od ich starcia minęły niespełna dwa tygodnie, to ciągle jest ono komentowany przez fanów MMA w Polsce. W związku z tym Roberto Soldic (13-3, 11 KO, 1 SUB) postanowił zapytać fanów, czy chcieliby zobaczyć jego rewanż z Dricusem Du Plessisem (12-1, 4 KO, 8 SUB).

O tym, że walka dwóch zagranicznych zawodników o pas kategorii półśredniej cieszyła się wielkim zainteresowaniem, niech świadczy fakt, że włodarze KSW na kilkanaście dni przed galą KSW 43 ustanowili ją walką wieczoru. A zawodnicy w klatce nie zawiedli, bo choć bili się niespełna dwie rundy, to zapewnili spore emocje. Soldic był bliski zwycięstwa, ale ostatecznie to on skończył znokautowany.

 

Po walce wyznał też, że miał olbrzymie ze zbijaniem wagi. Jak przyznał jeszcze na pięć dni przed galą miał do zrzucenia aż 18 kilogramów! Po raz pierwszy w karierze miał takie problemy w tym aspekcie i choć ostatecznie udało mu się zmieścić w wymaganym limicie, to było widać, że sporo go to kosztowało.

 

Chorwat cały czas myśli o straconym tytule, więc próbuje nakłonić swoich pracodawców na natychmiastowy rewanż. W związku z tym zapytał kibiców, co sądzą o takim pomyśle.

 

 

Odzew fanów był bardzo pozytywny. 

"Tym razem wygrasz, Robocopie" "Bierz, to co twoje" "Zróbcie to!" "Rewanż i pas wróci do ciebie" - to tylko niektóre komentarze.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie