Hajto: Nie byliśmy gotowi mentalnie na mundial

Piłka nożna

Jeżeli komuś brakowało Tomasza Hajty w ostatnim odcinku Cafe Futbol, to nic straconego! Nasz ekspert odbył długą i wyczerpującą rozmowę z Romanem Kołtoniem. Tematem głównym był mundial, ale nie zabrakło ciekawych anegdot np. z dzieciństwa byłego reprezentanta Biało-Czerwonych. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka "Prawdy Futbolu".

Z "Gianim" nie sposób się nudzić! 62-krotny reprezentant Polski wspomina awans na mundial po 16 latach przerwy i same finały. Z nadwagą, która go dopadła, z Pedro Pauletą, który czyhał i... z finansami, które intrygowały... 43 minuty jakich jeszcze nie było w historii kanału "Prawda Futbolu"!

 

Redaktor Kołtoń wywołał dyskusję dotyczącą "walki" reprezentacji Polski prowadzonej przez Jerzego Engela z dziennikarzami. - Ani my piłkarze, ani wy dziennikarze nie dorośliśmy wówczas do tak wielkiej imprezy jaką jest mundial. Wszyscy wszystkim chcieli na siłę udowodnić, że wszystko wiedzą. Dziennikarze swoje, a my swoje. Była to błazenada i dziecinada. Z perspektywy czasu trzeba powiedzieć, że było to zupełnie niepotrzebne. Za dużo było sprawa dookoła i to nas wszystkich rozpraszało - stwierdził Hajto.

 

Były gracz m.in. Schalke 04 przyznał, że udział w mistrzostwach świata przerósł nie tylko samych reprezentantów. - Który z naszych dziennikarzy i piłkarzy był świadomy, że jedziemy na tak wielką imprezę? Powinniśmy trzymać się razem, bo w kupie jedność, jak to się kiedyś mawiało w naszym kraju. Niepotrzebnie traciliśmy energię na różne dziwne rzeczy - powiedział wprost ekspert Polsatu Sport.

 

Cały odcinek "Prawdy Futbolu" w załączonym materiale wideo.

 

Więcej informacji i odcinków "Prawdy Futbolu" na oficjalnym kanale TUTAJ.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze