Klopp zrobił show na konferencji. Zażartował z włoskiego tłumacza (WIDEO)

Piłka nożna
Klopp zrobił show na konferencji. Zażartował z włoskiego tłumacza (WIDEO)
fot. PAP

Już we wtorkowy wieczór dojdzie do pierwszego starcia półfinału Ligi Mistrzów. Liverpool podejmie rewelację rozgrywek – zespół AS Roma. Na dzień przed spotkaniem doszło do konferencji prasowej obu ekip. Drużynę gospodarzy reprezentowali Jürgen Klopp oraz Jordan Henderson. Niemiecki trener mimo pełnej koncentracji, nie mógł zachować powagi przez… włoskiego tłumacza.

Klopp znany jest z długich refleksji. Dziennikarze zgromadzeni na sali konferencyjnej byli ciekawi tego, jak niemiecki trener przygotował swój zespół na arcyważne starcie. Długie i rozważne wypowiedzi nie były nowością w wykonaniu byłego trenera Borussii Dortmund. Nie sądził on jednak, że jego odpowiedzi mogą być interpretowane jeszcze dłużej.

 

Szkoleniowiec był wyraźnie zdziwiony z faktu, jak długo jego wypowiedzi mogą brzmieć po włosku. Po jednej z nich Klopp z uśmiechem na twarzy oczekiwał już końca przekładu włoskiego tłumacza, a jego wysiłek nagrodził brawami oraz głośnym ”bravo” co bardzo rozbawiło zgromadzonych na konferencji.

 

- Tak długo? Czy to była twoja lista zakupów? - zażartował na koniec trener ”The Reds”.

 

 Cała sytuacja w załączonym materiale wideo

jk, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze