LSK: Twardowska zostaje w Grot Budowlanych Łódź

Siatkówka
LSK: Twardowska zostaje w Grot Budowlanych Łódź
fot. Cyfrasport

Julia Twardowska przedłużyła na kolejny rok kontrakt z drużyną Grot Budowlanych Łódź. To będzie już czwarty sezon niespełna 23-letniej przyjmującej w łódzkiej drużynie.

Julia Twardowska urodziła się 4 maja 1995; ma 188 cm wzrostu. Jest absolwentką SMS Sosnowiec. W ekipie Grot Budowlanych gra od  sezonu 2015/16, wcześniej reprezentowała barwy Pałacu Bydgoszcz (2013–15).

 

Z łódzką drużyną wywalczyła wicemistrzostwo (2017), Superpuchar Polski (2017) oraz Puchar Polski (2018). Podczas finałowego turnieju PP w Nysie zgarnęła nagrodę dla najlepszej siatkarki (MVP). Otrzymała od selekcjonera Jacka Nawrockiego powołanie do reprezentacji Polski na sezon 2018.

 

– Bardzo się cieszę, że będę reprezentowała barwy Grot Budowlanych Łódź w przyszłym sezonie. Będzie to już mój czwarty sezon w tym klubie. Łódź stała się dla mnie drugim domem, bardzo dobrze się tutaj czuję. Zawsze jest stworzona fantastyczna atmosfera, mamy ogromne wsparcie Kibiców i z przyjemnością będę dalej broniła barw tego klubu – powiedziała Twardowska.

 

 

Grot Budowlani Łódź w czwartek o godzinie 18.00 zmierzą się na wyjeździe z KS DevelopRes Rzeszów. Kolejny mecz odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, w sobotę (28 kwietnia) również o godzinie 18.00. Najbliższe mecze wyłonią zespół, który zajmie trzecie miejsce i zakończy zmagania z brązowym medal Ligi Siatkówki Kobiet. Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych spotkań. Jeżeli dwa zaplanowane nie dadzą rozstrzygnięcia, wtedy odbędzie się trzeci mecz w Rzeszowie (2 maja).

 

–W tym sezonie chcę wraz z naszym zespołem postawić przysłowiową kropkę nad "i" i wywalczyć kolejny medal dla Budowlanych – dodała łódzka przyjmująca.

RM, Polsat Sport, budowlanilodz.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie