Ostatni mecz Samiki, odrabianie zaległości w Nice 1 Lidze i sensacyjne zwycięstwo hokeistów. Wtorek w Polsacie Sport News

Inne
Ostatni mecz Samiki, odrabianie zaległości w Nice 1 Lidze i sensacyjne zwycięstwo hokeistów. Wtorek w Polsacie Sport News
fot. PAP

Mecz ONICO Warszawa a Cuprum Lubin był ostatnim w karierze dla zawodnika gospodarzy Guillaume'a Samicy. Kluby piłkarskiej Nice 1 Ligi w tym tygodniu odrobią wszystkie zaległości. Polscy hokeiści sensacyjnie pokonali Słowaków na mistrzostwach świata dywizji 1A. Zwycięskie gwiazdy Polsat Boxing Night będą gośćmi magazynu sportów walki Puncher. Sport Flesze w Polsacie Sport News o każdej pełnej godzinie będzie prezentowała Paulina Chylewska.

Siatkarze ONICO Warszawa przegrali 1:3 (16:25, 18:25, 25:18, 21:25) w meczu rewanżowym o 7. miejsce w PlusLidze. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem warszawian w tym samym stosunku, więc o tym, kto będzie górą w rywalizacji zadecydował złoty set. Było to ostatnie starcie, które rozegrał w swojej karierze Guillaume Samica. Piękny gest w kierunku francuskiego przyjmującego skierował Łukasz Kaczmarek. Atakujący Cuprum oddał rywalowi statuetkę dla najlepszego gracza meczu.

 

W marcu pogoda i powołania do reprezentacji młodzieżowych sprawiły, że w kalendarzu Nice 1 Ligi zrobił się ogromny bałagan. Po wtorkowych i środowych meczach każda z osiemnastu drużyn w końcu będzie miała za sobą 27 rozegranych spotkań.

 

Polacy w poniedziałek sensacyjnie wygrali w Budapeszcie ze Słowenią 4:2 w swoim drugim występie w mistrzostwach świata Dywizji 1A w hokeju na lodzie. Biało-czerwoni zagrali lepiej niż dzień wcześniej z Włochami i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Kolejnymi rywalami biało-czerwonych w środę będą Brytyjczycy.

 

Już o 21:05 w Polsacie Sport News magazyn sportów walki Puncher, w którym eksperci podsumują galę Polsat Boxing Night, a również porozmawiają o KSW 44. W programie nie zabraknie ciekawych gości – Mateusza Masternaka, Ewy Brodnickiej, czy Marcina Wrzoska.

 

Sport Flesze w Polsacie Sport News od 12.00 o pełnych godzinach. Zaprasza Paulina Chylewska. 

 

Plan dnia w Polsacie Sport News:

 

12:00 – Sport Flesz

13:00 – Sport Flesz

14:00 – Sport Flesz

15:00 – Sport Flesz

16:00 – Sport Flesz

17:00 – Sport Flesz

18:00 – Sport Flesz

19:00 – Sport Flesz

20:00 – Sport Flesz

21:05 – magazyn sportów walki Puncher

 

 

Gdzie oglądać Polsat Sport News?

 

CYFROWY POLSAT: kanał 13

 

UPC:

- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507

- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561

 

NETIA: kanał 71

 

MULTIMEDIA: kanał 134

 

TOYA: kanał 452

 

A także w innych sieciach kablowych.

 

Zapraszamy także do polubienia profilu Polsat Sport News na Facebooku.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze