PlusLiga: Waliński opuszcza MKS Będzin

Siatkówka
PlusLiga: Waliński opuszcza MKS Będzin
fot. Instagram

Marcin Waliński w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował barw MKS Będzin. 27-letni przyjmujący o zmianie klubu poinformował na swym profilu na Instagramie.

Waliński w MKS Będzin występował od sezonu 2016/17. Wcześniej grał m.in. w Transferze Bydgoszcz 2009–15 oraz Indykpolu AZS Olsztyn 2015–16. O rozstaniu z klubem z Będzina, z którym w obecnym sezonie zajął 13. miejsce w końcowej klasyfikacji PlusLigi, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 

"Tak to już jest. Dwa lata razem, walcząc być może nie o to co sobie założyliśmy, ale zawsze do końca i razem. Dziękuję Klubowi z Będzina za tak ogromną szansę, która miała bardzo duży wpływ na mnie jako zawodnika, bo udowodniłem sobie i chyba nie tylko sobie, że potrafię grać na najwyższym poziomie. Dziękuję sztabowi oraz moim kolegom z pracy, za to, że do końca mimo przeciwności byliśmy naprawdę fajną ekipą, którą będę wspominał z uśmiechem na twarzy. Gorące podziękowania na ręce kibiców, którzy zawsze byli z nami do końca nie ważne jaka była sytuacja, wspierali i dodawali otuchy! Czekają na mnie nowe wyzwania, ale... Uwierzcie będzie mi brakowało tego widoku" – napisał zawodnik na swym profilu na Instagramie.

 

 

Tak to już jest.. 2 lata razem, walcząc być może nie o to co sobie założyliśmy, ale zawsze do końca i razem.. 👊 Dziękuję Klubowi z Będzina za tak ogromną szansę, która miała bardzo duży wpływ na mnie jako zawodnika, bo udowodniłem sobie i chyba nie tylko sobie, że potrafię grać na najwyższym poziomie🙏 Dziękuję sztabowi oraz moim kolegom z pracy 😀 za to, że do końca mimo przeciwności byliśmy naprawdę fajną ekipą, którą będę wspominał z uśmiechem na twarzy 🙂Gorące podziękowania na ręce kibiców, którzy zawsze byli z nami do końca nie ważne jaka była sytuacja, wspierali i dodawali otuchy! 🏐👏 Czekają na mnie nowe wyzwania, ale... Uwierzcie będzie mi brakowało tego widoku 😉 Do zobaczenia! ✊ #mksbedzin #volleyball #thank #you #bedzin #kipwalking 🚶 #plusliga

A post shared by Marcin Waliński (@kipekdesign) on Apr 27, 2018 at 11:47am PDT

 

Waliński najprawdopodobniej zostanie w PlusLidze; transferowe spekulacje łączą go m.in. z ekipą Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie