Kibice zagrają na mundialu? Nadciąga darmowy dodatek FIFA World Cup Russia 2018!

E-sport
Kibice zagrają na mundialu? Nadciąga darmowy dodatek FIFA World Cup Russia 2018!
fot. YouTube

Wszyscy, którzy od dziecka marzyli o grze na mundialu będą mogli chociaż częściowo zaspokoić swoje pragnienie. EA Sports przygotowało specjalny dodatek do FIFA 18. Sprawdźcie szczegóły!

Przygotowany przez EA Sports wydany przez Electronic Arts dodatek do FIFA 18 będzie zupełnie darmowy. Użytkownicy dostaną możliwość rozegrania pełnego turnieju wcielając się w graczy wszystkich reprezentacji w oficjalnych składach. Twórcy zadbali, by oficjalne były również stadiony, stroje, herby, piłki meczowe i puchar dla zwycięzców. Oprócz wspomnianych detali gra będzie wyposażona w unikalny polski komentarz. Na tę okazję zostały nagrane specjalnie nowe kwestie dotyczące mundialu.

Gracze będą mogli przeprowadzić każdą z 32-reprezentacji, które zakwalifikowały się do turnieju, od fazy grupowej aż do wielkiego finału. Znalazło się również miejsce dla „wielkich przegranych”, czyli Włochów, Holendrów i Amerykanów. Rywalizację będzie można nawiązać ze znajomym, sztuczną inteligencją, lub z innymi zawodnikami za pomocą serwerów sieciowych.

Twórcy zadbali o podrasowanie oprawy. Ponad to pojawi się nowy tryb FIFA World Cup Ultimate Team, czyli poprawiony tryb ze zmienionym systemem zgrania i dynamicznymi kartami piłkarzy. W FIFA World Cup Ultimate Team znajdują się ikony piłkarzy FIFA World Cup, czyli wybrani spośród największych legend mundiali. Na okładce pojawi się nie kto inny, jak Cristiano Ronaldo, który występuje również w zwiastunie.

Posiadacze FIFA 18 na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switch i komputerach osobistych w dodatek będą mogli zaopatrzeć się już 29 maja. Od 6 czerwca pojawi się też w wersji mobilnej.

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze