Brazylijczyk rywalem Parzęczewskiego na gali w Nadarzynie

Sporty walki

Robert Parzęczewski (20-1-0, 13 KO) zmierzy się na gali Ptak Warsaw Expo Boxing Night z Jacksonem Juniorem (21-9, 19 KO). Brazylijczyk w przeszłości walczył z takimi zawodnikami jak Rakhim Chakhkiev czy też Dmitry Bivol.

Parzęczewski w kwietniu wygrał na gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty z Timem Croninem. Już po miesiącu znowu wróci na ring, tym razem na gali w Nadarzynie zawalczy w walce wieczoru.

 

Rywalem "Araba" będzie mieszkający w Sao Paulo Junior. W przeszłości Brazylijczyk mierzył się z byłym mistrzem świata organizacji IBO, Chakhievem oraz z jednym z największych talentów wagi cruiser, Bivolem. Junior tylko dwóch wygranych pojedynków w karierze nie zakończył przez nokaut. Parzęczewskiego czeka zatem trudne zadanie.

 

 

Polak ostatnie cztery swoje walki wygrywał przed czasem, w karierze przegrał tylko raz, lepszy od "Araba" okazał się Jessy Luxembourger. Od tego czasu stoczył dwanaście walk, wszystkie wygrał, w tym tylko dwie decyzją sędziowską.

 

Na gali Ptak Warsaw Expo Boxing Night  zobaczymy również innego uczestnika PBN, Damiana Wrzesińskiego, który zmierzy się z Merabem Turkadze.

 

Ponadto w Nadarzynie zobaczymy m.in. Mateusza Rzadkosza, Tomasza Gromadzkiego czy też Mariusza Runowskiego.

 

Transmisja gali Ptak Warsaw Expo Boxing Night 19 maja na sportowych antenach Polsatu.

 

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie