Córeczka próbowała przerwać wywiad Nowakowskiego! (WIDEO)

Siatkówka

Piotr Nowakowski wraz z Treflem Gdańsk zakończył sezon z brązowym medalem PlusLigi oraz Pucharem Polski. Gdy udzielał wywiadu po meczu o trzecie miejsce, w głównej roli niespodziewanie wystąpiła jego córeczka!

Nowakowski po drugim spotkaniu z Indykpolem AZS Olsztyn (3:1) udzielił wywiadu razem z córeczką, którą trzymał na rękach wyposażoną w słuchawki. Jedna z najmłodszych kibicek Trefla Gdańsk nie chciała pozwolić tacie na swobodne wypowiedzi i raz po raz atakowała mikrofon reportera Polsatu Sport! Adriana Brzozowskiego nie zbiło to jednak z tropu i udało mu się doprowadzić rozmowę do końca.

Czy ten sezon był udany dla Trefla? - Bardzo się cieszymy, że do tej kolekcji pucharów mogliśmy dorzucić jeszcze brązowy medal. Aspiracje były większe, bo chcieliśmy walczyć w finale, jednak PGE Skra była mocniejsza, chociaż walczyliśmy jak lwy. Brąz smakuje dzisiaj jak złoto - opowiedział Nowakowski.

- Baliśmy się, że zagramy kolejnego tie-breaka z AZS-em, ponieważ oni lubią odwracać losy meczów. Byliśmy przygotowani, że nie będzie to gładkie 3:0. Publika nas jednak poniosła i jest super - na gorąco skomentował sobotnie spotkanie, wygrane przez jego zespół 3:1.

 

Rozmowa z Piotrem Nowakowskim w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie