KSW 44: Fields kolejnym uczestnikiem gali w Ergo Arenie

Sporty walki

Wojsław Rysiewski nie chciał w programie Puncher Extra Time wyjawić nazwisk kolejnych polskich zawodników, którzy wystąpią na gali KSW 44. Dyrektor sportowy federacji KSW zdradził jednak, że w Ergo Arenie wystąpi Chris Fields (12-7-1, 6 KO, 5 KO).

Jak na razie ujawnione są cztery walki oraz Michał Materla, który czeka na swojego rywala. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z byłym mistrzem wagi ciężkiej, Karolem Bedorfem. Ponadto zobaczymy drugie w karierze starcie Tomasza Oświecińskiego. "Strachu" zmierzy się z Erko Junem. Bardzo ciekawie zapowiada się rewanżowy pojedynek Klebera "Koike" Erbsta z Marcinem Wrzoskiem. Stawką będzie pas wagi piórkowej. We wtorek dowiedzieliśmy się również, że naprzeciwko siebie staną Gracjan Szadziński i Paul Redmond.

 

W magazynie sportów walki Puncher Extra Time gościł Dyrektor Sportowy KSW i zdradził kolejne nazwisko. W Ergo Arenie zobaczymy Fieldsa. Irlandczyk miał wystąpić na KSW 42 w Łodzi, ale z powodu paraliżu komunikacyjnego nie dotarł na czas. Wtedy miał walczyć z Marcinem Wójcikiem. 34-latek ma już za sobą jeden występ dla największej organizacji MMA w Polsce. Na KSW 40 pokonał Michała Fijałkę. Na razie nie wiadomo, z kim zmierzy się Irlandczyk. Gala KSW 44 już 9 czerwca.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze