Nowa atakująca Developresu SkyRes Rzeszów

Siatkówka
Nowa atakująca Developresu SkyRes Rzeszów
fot. Cyfrasport

29-letnia atakująca Kinga Hatala została nową zawodniczą Developresu SkyRes Rzeszów. Wcześniej grała m.in. w zespołach z Krakowa, Murowanej Gośliny, Ostrowca Świętokrzyskiego, Muszyny, Torunia i Warszawy - poinformowano w środę na stronie internetowej klubu.

Hatala jest kolejną siatkarką, która w najbliższym sezonie zasili rzeszowską drużynę. We wtorek do Developresu dołączyła środkowa Maja Tokarska. Dzień wcześniej uczyniła to 23-lenia Bułgarka grająca na pozycji rozgrywającej Petja Barakowa.

 

Swoje kontrakty na najbliższy sezon z klubem znad Wisłoka przedłużyły: Jelena Blagojewic i Agnieszka Rabka. Blagojewic przybyła do Rzeszowa z Chemika Police w 2017 r. Wcześniej grała m.in. w ligach włoskiej i tureckiej. Z kolei rozgrywająca Rabka w Developresie pojawiła się w trakcie sezonu 2017/18.

 

Natomiast w najbliższym sezonie w rzeszowskiej drużynie nie wystąpią: atakujące Julia Andruszko i Adela Helic, rozgrywająca Anna Kaczmar oraz przyjmujące Ewa Żak i Klaudia Kaczorowska. Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów ostatni sezon zakończyły na czwartym miejscu. W poprzednim roku zdobyły brązowy medal mistrzostw Polski.

A.J., PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze