Arsenic podpisał nowy kontrakt z Wisłą Kraków

Piłka nożna
Arsenic podpisał nowy kontrakt z Wisłą Kraków
fot. Cyfrasport

Zoran Arsenic podpisał nowy kontrakt z Wisłą Kraków. Umowa z chorwackim piłkarzem ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku - poinformował krakowski klub, który zajmuje obecnie szóste miejsce w ekstraklasie.

24-letni obrońca trafił do Wisły latem ubiegłego roku z NK Osijek. Jego ówczesny kontrakt miał obowiązywać przez dwa sezony. Arsenic stał się wyróżniającym piłkarzem "Białej Gwiazdy", a trener Joan Carrillo ceni jego wszechstronność, gdyż dobrze sobie radzi na każdej pozycji w bloku defensywnym.

W tym sezonie wystąpił w 30 meczach ekstraklasy i dwóch Pucharu Polski. Zdobył w nich trzy bramki, zaliczył też sześć asyst.

Podpisanie nowej umowy z Arsenicem nie oznacza, że zawodnik ten nie będzie mógł odejść w najbliższym oknie transferowym. Chorwat jest bowiem obserwowany przez kilka zagranicznych klubów.

W ostatnim czasie Wisła przedłużyła na następny sezon kontrakty z obrońcą Marcinem Wasilewskim i bramkarzem Kacprem Chorążką. W przypadku Wasilewskiego nowa umowa weszła w życie automatycznie po rozegraniu przez niego określonej liczby minut. W przypadku Chorążki klub skorzystał z jednostronnej opcji przedłużenia kontraktu.

W najbliższym czasie spodziewane jest podpisanie nowych kontraktów z pomocnikami – Pole Llonchem i Vullnetem Bashą.

CM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze