33. kolejka Nice 1 Ligi: Plan transmisji

Piłka nożna

33. kolejka Nice 1 Ligi może zadecydować, kto awansuje, a kto spadnie z Nice 1 Ligi. Do arcyciekawego pojedynku dojdzie w Legnicy, gdzie Miedź podejmie Chojniczankę. Oprócz tego spotkania nasze kamery będą w Chorzowie na meczu Ruch - Zagłębie Sosnowiec. Obydwa mecze rozegrane zostaną 27 maja o 12:45.

Matematyka wciąż jest po stronie Ruchu Chorzów, który wygrał dwa ostatnie spotkania przedłużając nadzieje na utrzymanie w Nice 1 Lidze. Szczęściu chorzowian dopomogli jednak piłkarze Górnika Łęczna, którzy przegrali z Puszczą Niepołomice i wciąż brakuje im punktu, by wyrzucić Ruch na trzeci poziom rozgrywkowy.

W 33. kolejce podopieczni Dariusza Fornalaka przy ulicy Cichej 6 podejmą walczące o awans Zagłębie Sosnowiec. Sosnowiczanie kolejny rok z rzędu walczą o awans, a w ubiegłym sezonie do celu brakło im tylko punktu. Teraz na dwie kolejki przed końcem mają dwa punkty przewagi nad trzecią Chojniczanką. Zwycięstwo z Ruchem może dać im nawet bezpośredni awans, a już na pewno postawi ich w komfortowej sytuacji przed ostatnią kolejką.

Chojniczanka w przedostatniej serii spotkań wybierze się zaś do Legnicy, gdzie dojdzie do hitowego starcia z Miedzią. Liderowi brakuje już tylko postawienia kropki nad i, by zapewnić sobie awans, a taką kropką będzie nawet remis z chojniczanami. Goście tanio skóry jednak nie sprzedadzą...

Plan transmisji 33. kolejki Nice 1 Ligi (27 maja, 12:45):

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport)
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport Extra)

 

W załączonym materiale skrót ostatniego meczu Ruchu.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze