- Słyszałem, że trzy angielski kluby podchodzą pod Roberta, Chelsea, Manchester City oraz Manchester United. Jest też konkretna oferta z Paris Saint-Germain - rozpoczął dyskusję Roman Kołtoń, dodając, że Zinedine Zidane, trener Realu Madryt nie jest zainteresowany polskim snajperem.

 

Prawdopodobna jest sytuacja, w której Sergio Aguero przejdzie z Manchesteru City do Atletico Madryt, Antoine Griezmann zamieni ekipę "Rojiblancos" na Barcelonę. Wtedy lukę po Argentyńczyku w zespole "The Citizens" miałby zapełnić Lewandowski.

 

- Manchesteru United nie mogę potwierdzić, bo nie wiem. Z Chelsea jest oferta konkretna, ale powstaje pytanie czy Robert chce grać w Lidze Europy. PSG też jest zainteresowane, bo menedżer Lewandowskiego to dobry znajomy właściciela paryskiego klubu. Pep Guardiola również bardzo chciałby "Lewego" u siebie. Nie potwierdziłbym jednak informacji, że nie ma tematu Realu Madryt - stwierdził Mateusz Borek.

 

Temat ewentualnego transferu Polaka ciągnie się bardzo długi czas. Zdaniem ekspertów Lewandowski sprawę transferu chce zamknąć przed mundialem, żeby oczyścić głowę i z bardzo dobrej strony pokazać się na mistrzostwach w Rosji.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.