Jak poważny jest uraz Glika? "Rozegrał sto spotkań"

Piłka nożna

Kamil Glik kilka dni temu został wicemistrzem Francji i to oczywiście od niego będziemy na MŚ 2018 w defensywie wymagać najwięcej. Kibiców nieco zmartwił jednak Adam Nawałka na konferencji prasowej przyznając, że stoper reprezentacji boryka się z problemami zdrowotnymi.

- Kompleksowy raport medyczny powstanie po przyjeździe wszystkich zawodników do Juraty i spotkaniu z lekarzem kadry. Na ból ścięgna Achillesa narzeka Kamil Glik - opowiedział na konferencji prasowej Nawałka.

- Kamil przejdzie w poniedziałek w Gdańsku badanie USG, które powinno odpowiedzieć na pytanie, jak poważny jest to uraz. Glik rozegrał w minionym roku najwięcej, bo 100 spotkań i widać że jest trochę przemęczony. Należą mu się też słowa uznania, że chce przyjechać na to zgrupowanie. W Juracie będzie się jednak trochę leczył, czeka go sporo pracy z fizjoterapeutami, aby w Arłamowie był gotowy na 100 procent – skomentował selekcjoner.

Kilka dni temu Glik został wicemistrzem Francji i zakończył kolejny udany sezon w barwach AS Monaco. W Rosji ma być ostoją defensywy reprezentacji Polski.

 

Wypowiedź Adama Nawałki w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze