MŚ 2018: Za wytypowanie wszystkich wyników meczów bukmacherzy płacą fortunę

Piłka nożna
MŚ 2018: Za wytypowanie wszystkich wyników meczów bukmacherzy płacą fortunę
fot. PAP/EPA

Jedna z działających w Danii firm bukmacherskich rozpoczęła przyjmowanie zakładów na wyniki podczas piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Największą nagrodą będzie 67 milionów euro za wytypowanie właściwych rezultatów wszystkich 64 spotkań.

Należy to zrobić bez podania bramek, wskazując jak w totalizatorze sportowym zwycięską drużynę lub remis według systemu znaków 1, 2 i X. Uczestnictwo w tej konkretnej konkurencji jest bezpłatne.

 

Kampania „pół miliarda koron” przyciągnęła już tysiące Duńczyków i firma przedstawiła dane dotyczące szans reprezentacji Danii. Według dziennika „BT” wyniki na trzy tygodnie przed rozpoczęciem się mundialu wskazują, że aż 67,8 procent obstawiających wierzy w grę swojej reprezentacji w 1/8 finału.

 

„Na tym jednak kończy się optymizm, ponieważ już tylko 6,3 proc. wierzy w awans do ćwierćfinału, a na złoty medal drużyny Age Hareide liczy poniżej jednego procenta obstawiających” - skomentowała gazeta.

 

Dania awansowała na mundial z drugiego miejsca w grupie, za Polską, wygrywając w barażu z Irlandią. Na mundialu w fazie grupowej spotka się z Francją, Peru i Australią. 

A.J., PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze