Finał Ligi Mistrzów między Realem Madryt a Liverpoolem obfitował w wiele dramatycznych zdarzeń. Jednym z takich, przez które wiele osób zalało się łzami, było przedwczesne opuszczenie boiska przez Mohameda Salaha, który po starciu z Sergio Ramosem bardzo niefortunnie upadł na murawę. Egipcjanin także nie mógł pohamować emocji, bo na pierwszy rzut oka mogło się wydawać, że ta kontuzja wyeliminuje go nie tylko z dalszego udziału w meczu, ale także z mistrzostw świata.

Dla wielu fanów wejście Ramosa było przeprowadzone z premedytacją, byle tylko Egipcjanin nie mógł kontynuować gry. Między innymi dlatego powstała petycja odnośnie ukarania hiszpańskiego obrońcy, pod którą podpisało się już ponad 360 tysięcy osób! O kolejny krok dalej poszedł za to jeden z egipskich prawników, który pozwał obrońcę na 1 MILIARD euro!

Bassem Wahba przyznał, że faul Ramosa zdecydowanie był celowy i powinien zostać za to srogo ukarany. - Wszystko z uwagi na fizyczne i psychiczne szkody, jakie wyrządził Salahowi oraz Egipcjanom - przyznał.

Sam Salah pozostaje dobrej myśli, a w specjalnie wydanym oświadczeniu stwierdził, że z całą pewnością zagra na mundialu.