Miliard euro odszkodowania za faul Ramosa na Salahu?!

Piłka nożna
Miliard euro odszkodowania za faul Ramosa na Salahu?!
fot. PAP

Kontuzja Mohameda Salaha dotknęła nie tylko samego piłkarza oraz Liverpool, ale także cały Egipt. Jeden z tamtejszych prawników postanowił pozwać Sergio Ramosa na gigantyczną sumę!

Finał Ligi Mistrzów między Realem Madryt a Liverpoolem obfitował w wiele dramatycznych zdarzeń. Jednym z takich, przez które wiele osób zalało się łzami, było przedwczesne opuszczenie boiska przez Mohameda Salaha, który po starciu z Sergio Ramosem bardzo niefortunnie upadł na murawę. Egipcjanin także nie mógł pohamować emocji, bo na pierwszy rzut oka mogło się wydawać, że ta kontuzja wyeliminuje go nie tylko z dalszego udziału w meczu, ale także z mistrzostw świata.

Dla wielu fanów wejście Ramosa było przeprowadzone z premedytacją, byle tylko Egipcjanin nie mógł kontynuować gry. Między innymi dlatego powstała petycja odnośnie ukarania hiszpańskiego obrońcy, pod którą podpisało się już ponad 360 tysięcy osób! O kolejny krok dalej poszedł za to jeden z egipskich prawników, który pozwał obrońcę na 1 MILIARD euro!

Bassem Wahba przyznał, że faul Ramosa zdecydowanie był celowy i powinien zostać za to srogo ukarany. - Wszystko z uwagi na fizyczne i psychiczne szkody, jakie wyrządził Salahowi oraz Egipcjanom - przyznał.

Sam Salah pozostaje dobrej myśli, a w specjalnie wydanym oświadczeniu stwierdził, że z całą pewnością zagra na mundialu.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze