MŚ 2018: 23-osobowa kadra Kolumbii na mundial. Znani gracze poza składem

Piłka nożna
MŚ 2018: 23-osobowa kadra Kolumbii na mundial. Znani gracze poza składem
fot. PAP

Selekcjoner reprezentacji Kolumbii José Néstor Pekerman ogłosił, którzy zawodnicy znaleźli się w 23-osobowej kadrze na MŚ 2018. Pekerman miał wielkie pole do popisu szczególnie w linii ataku, gdzie zrezygnował między innymi z Teófilo Gutiérreza i Duvána Zapaty.

W składzie jest za to pięciu innych napastników, w tym między innymi Radamel Falcao i Carlos Bacca. Wrażenie robi także linia pomocy, w której znalazło się miejsce dla Carlosa Sancheza, Juana Cuadrado i największej gwiazdy reprezentacji - Jamesa Rodrigueza.

Z szerokiej kadry wypadli bramkarz Iván Arboleda, obrońcy: Farid Díaz, Bernardo Espinosa, Stefan Medina, William Tesillo, pomocnicy: Edwin Cardona, Gustavo Cuéllar, Giovanni Moreno, Sebastián Pérez oraz napastnicy Yimmi Chará, Teófilo Gutiérrez, Duván Zapata.

 

Reprezentacja Kolumbii będzie jednym z rywali reprezentacji Polski na MŚ w Rosji. Z Polakami Kolumbijczycy zagrają w drugiej kolejce fazy grupowej - 24  czerwca.


Kadra Kolumbii na mistrzostwa świata 2018:

Bramkarze: José Fernando Cuadrado, David Ospina, Camilo Vargas


Obrońcy: Santiago Arias, Frank Fabra, Yerry Mina, Johan Mojica, Óscar Murillo, Dávinson Sánchez, Cristián Zapata


Pomocnicy: Abel Aguilar, Wílmar Barrios, Juan Cuadrado, Jefferson Lerma, Juan Fernando Quintero, James Rodríguez, Carlos Sánchez, Mateus Uribe


Napastnicy: Carlos Bacca, Miguel Borja, José Izquierdo, Luis Muriel, Radamel Falcao

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie