Były piłkarz ŁKS z najlepszymi statystykami w FIFA 18 World Cup Russia!

E-sport
Były piłkarz ŁKS z najlepszymi statystykami w FIFA 18 World Cup Russia!
fot. PAP

Ku zdumieniu graczy, to nie Cristiano Ronaldo, Lionel Messi czy Robert Lewandowski dysponują najlepszymi łącznymi statystykami w rozszerzeniu FIFA 18 World Cup Russia 2018. Na pierwsze miejsce nieoczekiwanie wysunął się bowiem piłkarz FC Barcelona Paulinho, który przed dziesięcioma laty reprezentował barwy... Łódzkiego Klubu Sportowego.

Mundialowy dodatek do FIFA 18 wyszedł ponad tydzień temu, w związku z czym gracze na całym świecie starają się utworzyć swój wymarzony skład w FIFA Ultimate Team.

Jednym z łakomych kąsków dość nieoczekiwanie stał się były piłkarz ŁKS Łódź Paulinho, który co prawda nie może pochwalić się najwyższą notą ogólną, jednak nie ma sobie równych, jeśli chodzi o sumę wszystkich statystyk!

Brazylijczyk pod względem ogólnej oceny (87) nie może się równać z takimi wirtuozami jak Cristiano Ronaldo (95), Lionel Messi (94) czy Robert Lewandowski (91), za to bije ich wszystkich jeśli chodzi o sumę wszystkich statystyk (2244). Uniwersalność zawodnika poskutkowała tym, że żaden z elementów jego piłkarskiego warsztatu nie został oznaczony kolorem czerwonym.

Oprócz aktywnych piłkarzy Paulinho przewyższył też wiele "Ikon", takich jak Ronaldo czy Ronaldinho! Gracze są pod wrażeniem balansu, jakim może poszczycić się zawodnik. Najniższą z jego statystyk jest szybkość, jednak 77 punktów to i tak sporo jak na środkowego pomocnika.

Oprócz tego posiada on 86 punktów kontroli nad piłką i 81 przechwytów, co czyni go cennym graczem w defensywie. Do tego jest on bardzo niebezpieczny w ataku, ze względu na 86 punktów mocy strzału i 83 w uderzeniach z dystansu. Niezbyt rosły piłkarz (181 cm) jest również niesamowicie groźny w powietrzu - 98 punktów skoku i 83 w główkach. Wisienką na torcie jest zaś fakt, że jest on praktycznie "nie do zajechania" - posiada bowiem 99 punktów wytrzymałości.

Jeżeli więc tworzysz drużynę z Ameryki Południowej lub poszukujesz wartościowego i uniwersalnego piłkarza na ławkę, to Paulinho wydaje się być niezbędnym ogniwem. I pomyśleć, że w sezonie 2007/2008 występował on polskiej ekstraklasie!

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze