Konferencja reprezentacji Polski: Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja reprezentacji Polski: Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

W czwartek odbędzie się pierwsza po zakończeniu obozu przygotowawczego w Arłamowie konferencja reprezentacji Polski. Transmisja na portalu Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.

Głównym tematem czwartkowej konferencji będzie z pewnością piątkowy mecz towarzyski, w którym Biało-Czerwoni zmierzą się z reprezentacją Chile. Zespół z Ameryki Południowej w sensacyjnej atmosferze nie wywalczył sobie kwalifikacji na rosyjski mundial, jednak z pewnością będzie wartościowym rywalem, w kontekście zbliżającego się meczu Polski z Kolumbią podczas mundialu.

Kolejnym tematem, który nadal elektryzuje kibiców jest ostateczna diagnoza Kamila Glika, który podczas wykonywania przewrotki nabawił się kontuzji barku. W czwartek obrońca reprezentacji Polski oraz AS Monaco miał przejść konsultację u profesora Pascala Boileau w Nicei, jednak oficjalny komunikat o stanie jego zdrowia nie został jeszcze ogłoszony.

 

W konferencji będą uczestniczyli selekcjoner Adam Nawałka, Marcin Kamiński, Jakub Błaszczykowski oraz Grzegorz Krychowiak.

Transmisja czwartkowej konferencji kadry od godziny 17.00 na portalu Polsatsport.pl oraz na antenie Polsatu Sport News.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie