Babilon MMA 5 już w sierpniu! Dzień później gala bokserska

Sporty walki

Podczas gali Babilon MMA 4, która w sobotę odbyła się w Ełku, Tomasz Babiloński poinformował o dacie i miejscu kolejnego wydarzenia. Odbędzie się ono 18 sierpnia w Międzyzdrojach.

Po raz kolejny gala z cyklu Babilon MMA nie mogła zawieść kibiców. W karcie walk znalazło się kilka ciekawych starć, a praktycznie każde z nich kończyło się w efektowny sposób. W walce wieczoru Szymon Kołecki (6-0, 6 KO) błyskawicznie rozbił doświadczonego Ivo Cuka (12-11, 6 KO, 6 SUB), ale zanim to zrobił, Tomasz Babiloński poinformował o dacie i miejscu kolejnego organizowanego przez siebie wydarzenia.

Babilon MMA 5 odbędzie się 18 sierpnia w Międzyzdrojach. Na razie nie wiadomo, kto znajdzie się w karcie walk, ale sam Kołecki przyznał po zwycięskiej walce, że chętnie wystąpi na tej gali, jeśli nie będzie miał żadnych problemów ze zdrowiem. Babiloński dodał też, że chciałby umieścić w rozpisce Kacpra Formelę (8-1, 3 KO, 3 SUB), Daniela Skibińskiego (11-5, 1 KO, 2 SUB), Kamila Oniszczuka (5-0, 1 KO, 1 SUB) oraz Rafała Haratyka (9-3-2, 2 KO, 4 SUB).

- To zawodnicy nowej generacji, to byłaby dobra karta. Chcielibyśmy pokazać kibicom, że robimy weryfikację, rywalizację, a przede wszystkim sport - przyznał.

Dodatkowo dzień później - również w Międzyzdrojach - odbędzie się gala bokserska. Celem jest poszukiwanie nowych talentów.

- Doszliśmy do porozumienia z Dyrektorem Marianem Kmitą, że będziemy robić mniejsze gale do weryfikacji i szukania młodych talentów. Boks zawodowy ma obecnie problemy startowe. Dzień po gali MMA chcemy zrobić mniejszą galę na zasadzie szukania kolejnych mistrzów świata - dodał.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze