Liga Narodów: Polska - Japonia. Transmisja w Polsacie Sport i Super Polsacie

Siatkówka
Liga Narodów: Polska - Japonia. Transmisja w Polsacie Sport i Super Polsacie
fot. Cyfrasport

Po paru dniach wolnego polskie siatkarki wracają do zmagań w Lidze Narodów! Ich pierwszym przeciwnikiem w ostatniej serii gier fazy zasadniczej turnieju będzie drużyna z Japonii. Transmisja meczu Polska - Japonia w Polsacie Sport oraz Super Polsacie.

W zeszłym tygodniu Biało-Czerwone podejmowały w Bydgoszczy Argentynki, Niemki oraz Belgijki. Przewaga własnego parkietu okazała się wartościowym atutem i nasze siatkarki gładko rozprawiły się ze wszystkimi rywalkami, nie tracąc przy tym nawet punktu. Szczególnie widowiskowy był ostatni set meczu z drużyną Niemiec (3:1), w którym podopieczne Nawrockiego popisały się niesamowitą serią jedenastu punktów z rzędu, a drugie oczko rywalki zdobyły dopiero przy stanie... 18:1!

Również w tym tygodniu Polki przystąpią do rywalizacji w roli gospodyń, a areną ich zmagań będzie hala w Wałbrzychu. Zadanie przed nimi postawione będzie jednak dużo trudniejsze niż ostatnio, gdyż na ich drodze staną o wiele bardziej wymagające przeciwniczki. Ostatni turniej fazy zasadniczej zainaugurujemy spotkaniem z Japonią, która w tabeli plasuje się tuż za Biało-Czerwonymi. Następnie zagramy z wyprzedzającą nas o jeden punkt Rosją, a na zakończenie zmierzymy się z teoretycznie najsłabszą Dominikaną.

Biało-Czerwone są jedną z drużyn pretendujących, podobnie jak Argentyna, Dominikana i Belgia. Zgodnie z regulaminem najsłabsza spośród wyżej wymienionych opuści rozgrywki. Wiadomo, że nie będą to Polki, bowiem zapewniły sobie utrzymanie po zwycięstwie z Niemkami. W następnym sezonie w stawce najprawdopodobniej zabraknie zamykających stawkę Argentynek.

Transmisja meczu Polska - Japonia od godziny 20.20 w Polsacie Sport oraz od 20.15 w Super Polsacie. Na przedmeczowe studio zapraszamy do Polsatu Sport od godziny 19.50.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie