KSW: Parke chciałby walczyć z Szulakowskim

Sporty walki

Norman Parke (24-6-1-1NC, 4 KO, 12 SUB) czeka na kolejną szansę od Federacji KSW. 31-latek napisał kilka zdań w języku polskim na swoim profilu na Instagramie, gdzie zdradził, że chciałby zmierzyć się z Grzegorzem Szulakowskim (9-2, 2 KO, 5 SUB).

Parke ostatni pojedynek stoczył 14 kwietnia na KSW 43, pokonując doświadczonego Łukasza Chlewickiego (14-8, KO, 1 SUB). Teraz wziął na celownik Szulakowskiego. Ten walczył po raz ostatni 3 marca na KSW 42, przegrywając z Mateuszem Gamrotem (14-0, 4 KO, 4 SUB).

 

"Moi polscy fani piszą do mnie i pytają, czy będę walczył z Grześkiem Szulakowskim? Bardzo bym chciał zawalczyć z Grześkiem, ponieważ obaj jesteśmy prawdziwymi wojownikami. Rozumiem, że KSW może się martwić o to, że nie zrobię wagi po raz kolejny. Tak jak już powiedziałem KSW, będę dawał im informację o mojej wadze co tydzień, to jedyny najlepszy pomysł jaki mogę im zaoferować. Miałem teraz dwie walki i ścinanie wagi w tak krótkim czasie nie jest dobre, ale ludzie mnie pytają, czy zostawiłem KSW - moja odpowiedź brzmi NIE. Bardzo bym chciał walczyć, jednak jeśli największa w Polsce federacja zdecyduje, że mnie nie chce, to muszę się rozglądać za innymi walkami. Ja szanuję KSW i show jaki robią, ale jesteśmy prawdziwymi wojownikami, którzy trenują przez lata, a nie kilka miesięcy. Niedługo lekko odpuszczę i muszę zrobić sobie urlop, żeby ciągle o tym nie myśleć. Wierzę w to, że polscy fani zrozumieją, że będę bardziej niż szczęśliwy walcząc z Grzegorzem Szulakowskim i pokazując wspaniałą wojnę. Dziękuję wam!" - napisał zawodnik pochodzący z Irlandii Północnej.

 

 

Moi polscy fani piszą do mnie i pytają czy będę walczył z Grześkiem Szulakowskim? Bardzo bym chciał zawalczyć z Grześkiem ponieważ obaj jesteśmy prawdziwymi wojownikami. Rozumiem, że KSW może się martwić o to, że nie zrobię wagi po raz kolejny. Tak jak już powiedziałem KSW będę dawał im informację o mojej wadze co tydzień, to jedyny najlepszy pomysł jaki mogę im zaoferować. Miałem teraz dwie walki i ścinanie wagi w tak krótkim czasie nie jest dobre, ale ludzie mnie pytają czy zostawiłem KSW - moja odpowiedź brzmi NIE. Bardzo bym chciał walczyć, jednak jeśli największa w Polsce federacja zdecyduję, że mnie nie chcą, to muszę się rozglądać za innymi walkami. Ja szanuję KSW i show jaki robią, ale jesteśmy prawdziwymi wojownikami, którzy trenują przez lata, a nie kilka miesięcy. Niedługo lekko odpuszczę i muszę zrobić sobie urlop, żeby ciągle o tym nie myśleć. Wierzę w to, że polscy fani zrozumieją, że będę bardziej niż szczęśliwy walczyć z Grzegorzem Szulakowskim i pokazać wspaniałą wojnę. Dziękuję wam! #polska #polishfans #parkevszuli My polish fans have txt me asking if I’m going to fight with szuli gregorz, my update is I would like to have this fight with him as we are two Real warriors, I understand maybe KSW is worried I won’t make weight but I have said I would let them know my weight each week out, this is the best I can do, I won’t take a fight before hand as I have just had 2 fight back to back and cutting weight a lot isn’t good, but people think have I left ksw and my answer is NO, I would love this fight but if the polish power isn’t interested then all I can do is move onto a different fight, I respect ksw and their show but we are true warriors who train for Years, not for a few months. I will hang fire for a wile and go on holiday soon to not think about it. Hope the polish fans know that I would be more than happy share the cage with @grzegorz_szulakowski and have a Great War. Thank you #polska #polishfans  #parkevszuli

A post shared by Norman Parke (@storminnorman6116) on Jun 13, 2018 at 6:11am PDT


Parke stoczył do tej pory trzy walki w barwach KSW. Dwa razy zmierzył się z Gamrotem, raz z Chlewickiem. Dwukrotnie nie zmieścił się w limicie wagowym. Jego bilans to jedno zwycięstwo (Chlewicki), jedna porażka (pierwsza walka z Gamrotem) i jeden werdykt no-contest (druga walka z Gamrotem).

 

W załączonym materiale skrót ostatniej walki Normana Parke'a.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie