Zabawne przejęzyczenie Nawałki. "Sprawdzam waszą czujność" (WIDEO)

Piłka nożna

Reprezentacja Polski dotarła już do Soczi, gdzie będzie stacjonować podczas mistrzostw świata. Podczas pierwszej konferencji prasowej miała miejsce zabawna sytuacja. Trener Adam Nawałka przejęzyczył się mówiąc o jednym ze swoich zawodników, lecz wybrnął z sytuacji z wielką klasą.

Już tylko kilka dni dzieli reprezentację Polski od pierwszego meczu na mundialu. Pierwsza konferencja w Rosji była więc doskonałym momentem, by dziennikarze mogli przepytać selekcjonera o stan zdrowia kadrowiczów. Oprócz kontuzji Kamila Glika, która bez wątpienia jest tematem rozgrzewającym wszystkich polskich kibiców, mówi się także o urazie Rafała Kurzawy.

- Rafał Kurzawa na rozgrzewce, dzień przed meczem, odniósł kontuzję stawu skokowego. Nie wydaje się jednak, aby była to poważna sprawa. Myślę, że dwa czy trzy dni i Łukasz dołączy do drużyny - odpowiedział Nawałka na pytanie jednego z dziennikarzy, wywołując śmiech nie tylko pytających, ale także obecnych na konferencji Łukasza Piszczka i Roberta Lewandowskiego.

Po chwili siedzący u jego boku Piszczek podpowiedział selekcjonerowi, że popełnił błąd. Nawałka poprawił się komentując całą sytuację z uśmiechem na ustach. - Sprawdzam tylko czujność, czy wszyscy słuchamy - powiedział.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze