Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport po trzecim dniu mundialu

Piłka nożna
Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport po trzecim dniu mundialu
fot. Polsat Sport

Za nami kolejny dzień zmagań na piłkarskich mistrzostwach świata Rosja 2018! Sobotnie spotkania przyniosły pierwszą sensację tych mistrzostw – remis Argentyny w starciu z Islandią. Studio Futbol 2018 w niedzielę 16 czerwca w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą: Dariusz Dziekanowski oraz Dariusz Wdowczyk. W programie podsumujemy trzeci dzień mundialowej rywalizacji. W sobotę rozegrano cztery mecze. W grupie C Francja pokonała Australię 2:1, a wracający na mistrzostwa po 36 latach przerwy piłkarze Peru ulegli Danii 0:1. W grupie D Argentyna sensacyjnie zremisowała z Islandią 1:1, natomiast Chorwacja ograła 2:0 Nigerię.

 

Porozmawiamy także o kolejnym dniu zmagań. W niedzielę mundial zainaugurują drużyny z grupy E (Kostaryka – Serbia, Brazylia – Szwajcaria), zostanie rozegrany również jeden mecz grupy F (Niemcy – Meksyk).

 

Poruszymy również temat przygotowań reprezentacji Polski. Podopieczni trenera Adama Nawałki swój pierwszy mecz na MŚ 2018 rozegrają we wtorek 19 czerwca w Moskwie, a ich rywalem będzie reprezentacja Senegalu. Selekcjoner zadecydował, że polskim piłkarzom należy się dzień odpoczynku, w związku z tym w sobotę mieli wolne. Jak spędzili ten czas?

 

Program Studio Futbol 2018 od godziny 8.05 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. O godzinie 8.00 serwis informacyjny Futbol News 2018.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze