Krychowiak: Szczęsny często dzwoni po poradę, jak ma się ubierać

Piłka nożna

Grzegorz Krychowiak w swojej optymalnej formie bryluje i imponuje na boisku, ale bez względu na jego poczynania na murawie reprezentant Polski zachwyca także swoim wizerunkiem poza arenami sportowymi. Nie ulega wątpliwości, że pomocnik Biało-Czerwonych zdecydowanie wyróżnia się spośród wszystkich pozostałych kadrowiczów Adama Nawałki jeśli chodzi o ubiór.

Bożydar Iwanow: Powiedz mi, ty jesteś najlepiej ubranym reprezentantem Polski w tej obecnej kadrze?

Grzegorz Krychowiak: Tak.

A kto jest najgorzej ubrany?

Szczerze mówiąc nie widziałem wszystkich zawodników. Ciężko mi wskazać jedną osobę.

Na pewno jest między wami taka typowo piłkarska rywalizacja, a czy ona dotyczy też nowych trendów mody. Patrzycie na to jak przyjeżdżacie na zgrupowanie?


To są takie żarty jak w każdej grupie. To tylko potwierdza, że jest dobra atmosfera w zespole.

Wojciech Szczęsny z którym się przyjaźnisz jest wpatrzony w to jak się ubierasz? Czy jego styl zupełnie odbiega od tego co prezentuje Grzegorz Krychowiak?


Nie ukrywam, że Wojtek często do mnie dzwoni po poradę jak ma się ubierać, zazwyczaj przed kadrą, więc słucha mnie. Nie zawsze robi to dobrze, ale często dzwoni.

Mówi się, że sylwetka sportowca odpowiada nawet tym garniturom, które nie są szyte na miarę i wiszą w sklepie ze swoją rozmiarówką. Ty jednak zdecydowałeś się na szycie garniturów pod konkretną sylwetkę.

Uważam, że fajne jest w szyciu na miarę to, że w momencie kiedy wchodzisz do tego sklepu to ty stajesz się kreatorem, to ty tworzysz ten garnitur, który możesz zrobić od A do Z, wybierając guzik, wszystko. To jest właśnie coś fajnego. W ten sposób możesz opisać własną osobę. Ja angażuję się w ten projekt w stu procentach i będę chciał teraz wypuścić garnitury i płaszcze na ten okres zimowy.

Futra też? Bo wiem, że z tego jesteś znany.

Zobaczymy. Na razie skupiam się na garniturach i płaszczach bez futra. Uważam, że to jest połączenie inwestycji z przyjemnością. To jest miejsce gdzie można nie tylko uszyć garnitur, ale również płaszcz, buty, torby. Można przyjść w klapkach i koszulce i wyjść ubranym od A do Z.

Wywiad z Grzegorzem Krychowiakiem w załączonym materiale wideo.

Bożydar Iwanow, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze