Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport po czwartym dniu mundialu

Piłka nożna
Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport po czwartym dniu mundialu
fot. Polsat Sport

Kolejny, czwarty dzień mistrzostw świata za nami. W niedzielę doszło do dwóch niespodzianek, punkty tracili najwięksi faworyci turnieju, Niemcy i Brazylijczycy. Studio Futbol 2018 w poniedziałek 18 czerwca w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Niedziela zaczęła się od meczu Serbii z Kostaryką. Europejskie drużyny, jak na razie czują się bardzo dobrze na mundialu, co potwierdzili piłkarze z Bałkanów. Dużo gorzej swoje pierwsze spotkanie w Rosji zapamiętają obrońcy tytułu. Niemcy zagrali bardzo przeciętnie z Meksykiem i ulegli 0:1.

 

Ostatnim meczem czwartego dnia było starcie Brazylijczyków ze Szwajcarami. Jedni z największych faworytów turnieju pierwsi wyszli na prowadzenie, ale w drugiej połowie "Helweci" wyrównali i niespodziewanie urwali punkty "Canarinhos".

 

Poza analizą niedzielnych meczów w Studiu Futbol 2018 eksperci będą rozmawiać o Kamilu Gliku. Defensor reprezentacji Polski w bardzo szybkim tempie wraca do zdrowia po urazie barku. Jego występ z Senegalem dalej stoi jednak pod znakiem zapytania.

 

W poniedziałkowym programie gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Dariusz Wdowczyk oraz Mateusz Borek.

 

Program Studio Futbol 2018 od godziny 8.05 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. O godzinie 8.00 serwis informacyjny Futbol News 2018.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze