Studio Futbol 2018 po meczu Polska - Senegal

Piłka nożna
Studio Futbol 2018 po meczu Polska - Senegal
fot. Polsat Sport

Pierwsze Studio Futbol 2018 po meczu Polski z Senegalem na mistrzostwach świata już w środę. Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą Tomasz Łapiński oraz Dariusz Dziekanowski. Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Na ten mecz czekaliśmy od dawna. Pierwsze spotkanie Polski na mistrzostwach świata przyniosło jednak wielkie rozczarowanie. Polacy zagrali słaby mecz i przegrali z Senegalem 1:2. Boli zwłaszcza druga stracona bramka, która była serią błędów naszego zespołu.

 

Żeby w dalszym ciągu mieć nadzieję na awans do dalszej fazy mundialu musimy zagrać o niebo lepsze spotkania z Kolumbią i Japonią. W środowym Studiu Futbol 2018 mecz analizować będą byli reprezentanci, Łapiński i Dziekanowski.

 

Ponadto we wtorek odbył się inny mecz naszej grupy. Japonia niespodziewanie pokonała Kolumbię 2:1, co można uznać za małą niespodziankę. Dodatkowo rozegrano też pierwszy mecz drugiej kolejki. Gospodarze, Rosjanie wygrali z Egiptem 3:1 i są już niemal pewni gry w 1/8 finału.

 

Program Studio Futbol 2018 od godziny 8.05 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. O godzinie 8.00 serwis informacyjny Futbol News 2018.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze