Kowalski: Nie wierzę, że Glik zagra w meczu z Kolumbią

Piłka nożna

Kibice reprezentacji Polski zadają sobie pytanie, czy Kamil Glik zagra w meczu przeciwko Kolumbii. Obrońca AS Monaco pojawił się m.in. w składzie, który prognozuje na to spotkanie Roman Kołtoń. Innego zdania jest Cezary Kowalski. – Ja nie wierzę, że Glik zagra na środku obrony. Oczywiście, Roman jest bliżej i pewnie ma lepsze informacje – powiedział w programie Studio Futbol 2018.

– Oczywiście bardzo bym chciał, żeby Glik był w pełnej dyspozycji, żeby mógł zagrać. Skoro był szykowany na trzeci mecz, to ewentualnie zagra w trzecim – dodał  Kowalski.

 

Podczas piątkowej konferencji prasowej trener przygotowania fizycznego reprezentacji Remigiusz Rzepka zdradził, że Kamil Glik już jest w pełnym obciążeniu treningowym i będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu spotkanie z Kolumbią. Przypomnijmy, że zawodnik AS Monaco podczas zgrupowania w Arłamowie nabawił się poważnego urazu barku, który omal nie wykluczył go z mundialowej kadry.

 

W niedzielę, w meczu drugiej kolejki grupy H, podopieczni Adama Nawałki zmierzą się z Kolumbią. Obie drużyny przegrały swe pierwsze mecze, w tej sytuacji będzie to mecz o pozostanie w grze na mistrzostwach świata.

 

Dyskusja w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze