MŚ 2018: Polska - Kolumbia. Doskonały finisz Cuadrado

W meczu o wszystko między Polską a Kolumbią tylko jeden zespół trafiał do siatki. Nasi rywale z Ameryki Południowej rozstrzelali się w drugiej połowie, a na kwadrans przed końcem indywidualną akcję doskonale wykończył Juan Cuadrado dobijając zespół Adama Nawałki.

Reprezentacja Polski gasła w meczu z Kolumbią z każdą kolejną minutą. Mimo wielkiej woli walki zawodników w biało-czerwonych strojach umiejętności piłkarskie były po stronie Kolumbii. To nasi rywale w drugiej połowie mieli wielką łatwość w dochodzeniu do sytuacji sam na sam z Wojciechem Szczęsnym.

Po zdecydowanym wykończeniu Radamela Falcao na 2:0 Polacy próbowali jeszcze podjąć rękawice, jednak zostali znokautowani przez Juana Cuadrado. James Rodriguez zagrał piłkę za obronę biało-czerwonych, a Cuadrado był już nie do zatrzymania.

Skrzydłowy Juventusu wyprzedził polskich defensorów i nie dał szans Szczęsnemu, finalizując akcję niczym rasowy snajper i kończąc tym samym nadzieje Polaków na cokolwiek.