Konferencja prasowa Nawałki i Lewandowskiego. Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja prasowa Nawałki i Lewandowskiego. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP

„To nie tak miało być” – mogą powiedzieć sobie miliony polskich kibiców, którzy przeżyli olbrzymie rozczarowanie po niedzielnej porażce reprezentacji Polski z Kolumbią 0:3, która ostatecznie przekreśla szanse podopiecznych Adama Nawałki na wyjście z grupy. Dzień po niepowodzeniu odbędzie się konferencja prasowa właśnie z udziałem selekcjonera naszej kadry oraz kapitana, Roberta Lewandowskiego. Transmisja z tego wydarzenia na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News od godz. 11:00.

Po porażce na inaugurację mistrzostw z Senegalem 1:2 prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek na spotkaniu z dziennikarzami starał się w pojedynkę bronić zawodników i wierzyć, że po kolejnym meczu w fazie grupowej nastroje w polskim obozie będą o wiele lepsze.

 

Niestety. Kolejna konferencja prasowa zaplanowana na poniedziałkowe przedpołudnie odbędzie się w jeszcze gorszej atmosferze, bowiem wiadomo, że Biało-Czerwonym nie uda się wyjść z grupy. Klęska z Kolumbią 0:3 zaprzepaściła wszystkie możliwe szanse. Przekonamy się co do powiedzenia będą mieli selekcjoner, Adam Nawałka oraz kapitan naszej reprezentacji, Robert Lewandowski, którzy z pewnością będą musieli zmierzyć się z trudnymi i niewygodnymi pytaniami.

 

Transmisja z konferencji prasowej o godz. 11:00.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie