Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport po rozstrzygnięciach w grupach A i B

Piłka nożna
Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport po rozstrzygnięciach w grupach A i B
fot. Polsat Sport

Poniedziałek na piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji przyniósł rozstrzygnięcia w grupach A oraz B. Studio Futbol 2018 we wtorek 26 czerwca w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Gośćmi Jerzego Mielewskiego będą: Andrzej Strejlau – były selekcjoner reprezentacji Polski oraz Tomasz Łapiński – był reprezentant Polski, ekspert Polsatu Sport.

 

W programie podsumujemy poprzedni dzień mundialu. W grupie A Urugwaj pewnie pokonał Rosję 3:0 i zapewnił sobie pierwsze miejsce w tabeli. W drugim spotkaniu Arabia Saudyjska ograła Egipt 2:1, ale obie ekipy nie miały już szans na awans.

 

Więcej emocji było w grach kończących rywalizację w grupie B. W dramatycznym meczu Iran zremisował z Portugalią 1:1, a irański bramkarz Ali Beiranvand obronił rzut karny Cristiano Ronaldo. W drugim spotkaniu Maroko dwukrotnie obejmowało prowadzenie z Hiszpanami, ostatecznie jednak padł remis 2:2. W tej sytuacji awans wywalczyły obie drużyny z Półwyspu Iberyjskiego.

 

Poznaliśmy pierwsze pary 1/8 finału. W tej fazie dojdzie do konfrontacji Hiszpanii z Rosją i Portugalii z Urugwajem.

 

Porozmawiamy o kolejnym dniu zmagań. We wtorek poznamy ostateczną kolejność w grupach C (Dania – Francja i Australia – Peru) oraz D (Nigeria – Argentyna i Islandia – Chorwacja).

 

Program Studio Futbol 2018 od godziny 8.05 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. O godzinie 8.00 serwis informacyjny Futbol News 2018.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze