Konferencja kadry z Fabiańskim i Glikiem: Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja kadry z Fabiańskim i Glikiem: Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

Do meczu o honor reprezentacji Polski na mistrzostwach świata 2018 pozostały już tylko dwa dni. Czy przed spotkaniem z Japonią selekcjoner Adam Nawałka dokona znaczących roszad w składzie? Konferencja reprezentacji Polski z udziałem Łukasza Fabiańskiego i Kamila Glika - na portalu Polsatsport.pl.

Przygoda reprezentacji Polski z trwającymi obeceni mistrzostwami świata w Rosji potrwa już tylko dwa dni. W czwartek Biało-Czerwoni zagrają o uratowanie honoru w ostatnim grupowym meczu przeciwko Japonii. O zachowanie twarzy nie będzie łatwo, gdyż "Niebiescy Samurajowie" nadal mają o co grać i z pewnością zrobią wszystko, by zainkasować w meczu z Polakami komplet punktów.

Na razie nie wiadomo czy Nawałka po raz kolejny zdecyduje się na przeprowadzenie kilku roszad w składzie, jednak uczestnikami wtorkowej konferencji będą dwaj piłkarze, którzy dotychczas nie mogą narzekać na wiele okazji do gry. Fabiański pełni bowiem funkcję rezerwowego bramkarza podczas mundialu, natomiast Glik wszedł jedynie w drugiej połowie meczu z Kolumbią. Szczególnie wiele pytań pojawia się odnośnie pierwszego z wymienionych, bowiem ciężko uznać, by strzegący biało-czerwonej bramki Wojciech Szczęsny rozgrywał swój życiowy turniej.

Transmisja konferencji reprezentacji Polski z Łukaszem Fabiańskim i Kamilem Glikiem od godziny 16.30 na portalu Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze