Szczęsny został ojcem. Na świat przyszedł Liam

Piłka nożna
Szczęsny został ojcem. Na świat przyszedł Liam
fot. Cyfrasport

W środę Wojciech Szczęsny i jego żona Marina Łuczenko ogłosili radosną nowinę. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko, synek Liam.

Po dwóch latach od ślubu Szczęsny i Marina zostali rodzicami. Bramkarz reprezentacji Polski długo ukrywał ciążę żony. Dopiero półtora miesiąca przed terminem narodzin ogłosił tę informację w mediach społecznościowych. Liam przyszedł na świat 30 czerwca, lecz para poinformowała o tym dopiero cztery dni później.

"Mamusia, żona i moja bohaterka Marina czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuję" - napisał na swoim Instagramie Szczęsny.

 

 

"Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze" - napisała Marina.

 


Świeżo upieczeni rodzice odebrali gratulacje nie tylko od kibiców, ale także od Polskiego Związku Piłki Nożnej za pośrednictwem Twittera.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze