UFC TUF 27 Finale: Walka Piechoty w Polsacie Sport!

Sporty walki

Już w nocy z piątku na sobotę, 6/7 lipca, Oskar Piechota (11-0-1, 5 KO, 5 SUB) stoczy swój trzeci pojedynek dla organizacji UFC. Popularny "Imadło" na gali The Ultimate Fighter 27 Finale zmierzy sie z Geraldem Meerschaertem (27-9, 6 KO, 19 SUB). Transmisja walki Polaka w Polsacie Sport od godziny 1:00!

Piechota już w nocy z piątku na sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w organizacji UFC. Polski zawodnik w amerykańskim gigancie do tej pory spisywał się bez zarzutów. W debiucie pokonał Jonathana Wilson, a w swoim drugim występie w kapitalny sposób zakończył starcie z Timem Williamsem już w pierwszej rundzie.

 

Popularny "Imadło" cały czas pozostaje zawodnikiem niepokonanym, a kolejna wygra przybliży Piechotę do walki z czołowymi zawodnikami swojej kategorii wagowej. W Las Vegas podczas gali The Ultimate Fighter 27 Finale rywalem 28-latka będzie Meerschaert, który wystąpi dla największej organizacji MMA na świecie po raz piąty. Do tej pory zwyciężał trzykrotnie, a porażkę odnotował z rąk czołowego zawodnika kategorii średniej Thiago Santosa.

 

Starcie Piechota vs Meerschaert rozpocznie rywalizację w T-Mobile Arenie w Las Vegas podczas gali The Ultimate Fighter Finale. Transmisja od godziny 1:00 w Polsacie Sport.

 

W walce wieczoru gali TUF 27 Finale zmierzą się Brad Tavares (17-4, 5 KO, 2 SUB) oraz Israel Adesanya (13-0, 12 KO). Transmisja karty głównej od godziny 4:00 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze