Wimbledon: Mecz Radwańska - Safarova na żywo w Internecie. Transmisja z kortu nr 2

Tenis
Wimbledon: Mecz Radwańska - Safarova na żywo w Internecie. Transmisja z kortu nr 2
fot. PAP

Agnieszka Radwańska i Lucie Safarova zmierzą się w pojedynku, którego stawką będzie trzecia runda Wimbledonu. Transmisja meczu Radwańska - Safarova na żywo w Internecie około 15:30, zaraz po zakończeniu spotkania Johna Millmana z Milosem Raoniciem, które rozpocznie środowe zmagania na korcie nr 2.

W środowe popołudnie na portalu Polsatsport.pl będziemy transmitować wydarzenia z kortu numer 2. Jako pierwsi na jedną z głównych aren Wimbledonu wyjdą Millman i Raonic, którzy rozpoczną swoje spotkanie około 12:30. Zdecydowanym faworytem jest Raonic, który w 2016 roku w Londynie doszedł nawet do finału, gdzie przegrał z Andym Murrayem.

Zaraz po zakończeniu starcia Millmana z Raoniciem, na kort numer 2 wyjdą Agnieszka Radwańska i Lucie Safarova. Spotkanie zaplanowane było na 14:30, ale opóźniło się ze względu na przedłużenie meczu Australijczyka z Kanadyjczykiem. Panie powalczą o trzecią rundę Wimbledonu 2018. Z 66. na światowej liście Czeszką Radwańska zmierzyła się dotychczas - według statystyk WTA - pięć razy i tylko raz była lepsza.

Trzecim meczem dnia na korcie numer 2 będzie pojedynek Andreasa Seppiego z Kevinem Andersonem. Na deser czeka nas spotkanie Lesii Tsurenko z Barborą Strycovą. Wszystkie mecze pokażemy na portalu Polsatsport.pl.

Transmisja meczu Radwańska - Safarova na żywo w Internecie około 15:30, zaraz po zakończeniu spotkania Johna Millmana z Milosem Raoniciem. Komentuje Dawid Olejniczak.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze