Niezwykły prezent na 30. urodziny McGregora! Otrzyma swój posąg warty 50 tysięcy funtów

Sporty walki
Niezwykły prezent na 30. urodziny McGregora! Otrzyma swój posąg warty 50 tysięcy funtów
fot. Polsat Sport

Conor McGregor (21-3, 18 KO, 1 SUB) już w sobotę wkraczy w kolejny etap swojego życia. Irlandczyk 14 lipca będzie obchodził swoje 30. urodziny. Okrągła rocznica wymaga wyjątkowej pamiątki, a taką z pewnością jest rzeźba przygotowana przez Litwina Edgara Askelovicia. Główny motyw? Oczywiście osoba samego McGregora!

Conor McGregor coraz częściej wspomina o powrocie do klatki organizacji UFC, ale przed 30. urodzinami na pewno tego nie uczyni. W sobotę 14 lipca Irlandczyk będzie świętował okrągłą rocznicę, a litwiński artysta Edgar Askelovic, znany pod pseudonimem "Aspencrow", przygotował dla niego wyjątkowy upominek.

Rzeźba przedstawia sylwetkę marmurowego McGregora. Pomnik zostanie odsłonięty w sobotę w galerii JD Malat Mayfair, a chętni będą mogli oglądać warte 50 tysięcy funtów dzieło do 30 września.

- To dla mnie zaszczyt, że McGregor przyjął ode mnie ten prezent. To nie tylko fenomenalny sportowiec, ale także wizjoner naszych czasów - powiedział podekscytowany twórca.

 


McGregor po raz ostatni w klatce UFC pojawił się podczas gali UFC 205, kiedy po zwycięstwie z Eddiem Alvarezem jako pierwszy zawodnik w historii sięgnął po pasy mistrzowskie dwóch kategorii wagowych jednocześnie. Od 12 listopada 2016 roku do oktagonu największej organizacji MMA na świecie nie powrócił, ale coraz częściej mówi się o jego występie podczas gali UFC 229, która odbędzie się 6 października w Las Vegas.

 

Transmisja wszystkich gal UFC na żywo na sportowych antenach Polsatu!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie