Gwiazdor Interu oszalał po nieudanym dryblingu! Zaatakował juniora łokciem (WIDEO)

Piłka nożna
Gwiazdor Interu oszalał po nieudanym dryblingu! Zaatakował juniora łokciem (WIDEO)
fot. PAP

Inter buduje coraz mocniejszy zespół i znowu puka do włoskiej czołówki. Gwiazdy, na których odbudowuje jednak swoją markę nie zawsze są wzorem do naśladowania dla młodszych kolegów. Moment kompletnego zaćmienia na treningu zaprezentował jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, a więc Antonio Candreva. 31-letni skrzydłowy zbytnio do siebie wziął nieudany drybling i interwencję 18-letniego juniora, bo chwilę później... zaatakował go łokciem!

31-letni już Antonio Candreva to jeden z najbardziej doświadczonych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników Interu. Reprezentant Włoch powinien być wzorem dla młodych chłopaków aspirujących do pierwszego zespołu Nerrazurrich, tymczasem na jednym z treningów zachował się jak dziecko, któremu kogoś odebrano zabawkę...

Podczas gierki treningowej skrzydłowy próbował oszukać zaledwie 18-letniego obrońcę Xiana Emmersa, który póka do drzwi pierwszego zespołu. Szwajcar spokojnie powstrzymał starszego kolegę, który domagał się rzutu rożnego. Nic takiego jednak nie miało miejsca - młody obrońca nie dotknął piłki i akcja miała ruszyć w drugą stronę.

Zupełnie błahą sytuację jednak rozpamiętywał Candreva, który machał rękoma i dość nieoczekiwanie poczuł wielki "wjazd" na ambicję. Ku zdumieniu wszystkich zgromadzonych doświadczony Włoch chwilę później zaatakował 18-latka łokciem w zupełnie niegroźnej sytuacji!

 

 

Doświadczony zawodnik został błyskawicznie zrównany z ziemią przez kibiców Interu...

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze