Ronaldo szuka nowego domu

Piłka nożna
Ronaldo szuka nowego domu
fot. PAP

Przenosiny Cristiano Ronaldo do Juventusu Turyn naturalnie oznaczają dla zawodnika poszukiwanie nowego domu, jest więc niezwykle aktywny na rynku nieruchomości. Niewykluczone jest, że zamieszka w luksusowym parku La Mandria, gdzie może zostać sąsiadem między innymi Pavla Nedveda.

Ronaldo musi kompletnie odmienić styl życia po dziewięciu latach spędzonych w Madrycie, gdzie zdążył się już zadomowić na dobre. Nowy klub oznacza zmianę otoczenia - chociaż Turyn leży "zaledwie" 1472 kilometry od stolicy Hiszpanii, styl życia Cristiano może się znacznie zmienić.

Portugalczyk musi zacząć od domu: już jest aktywny na rynku nieruchomości i poszukuje nowego, luksusowego miejsca. Z zarobkami na poziomie 30 milionów euro rocznie raczej będzie mógł wybrzydzać: w stolicy Piemontu upatrzył sobie park La Mandria, a więc dawną rezydencję królów.

Włoska gazzetta.it podaje, że CR7 upatrzył sobie willę o powierzchni około 600 metrów kwadratowych z ogromnym ogrodem i basenem zewnątrz. Spokojne miejsce miałoby zapewnić mu spokój w treningach indywidualnych oraz harmonię jego dzieciom.

Park rozciąga się na gigantyczną powierzchnię ponad trzech tysięcy hektarów i jest idealny do jazdy rowerem, joggingu czy spaceru. Ronaldo zostałby nowym sąsiadem między innymi byłego piłkarza Pavla Nedveda czy rodziny prezydentów Juve, Agnellich.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie