KSW 45: Bedorf będzie walczył o pas!

Sporty walki

Współwłaściciel KSW Martin Lewandowski potwierdził na Twitterze, że były mistrz królewskiej kategorii Karol Bedorf (15-3, 5 KO, 4 SUB) ponownie powalczy o pas! To oznacza, że jego rywalem na KSW 45 w Londynie będzie panujący w tej dywizji Philip De Fries (15-6-1NC, 2 KO, 11 SUB).

We wtorek największa polska organizacja MMA poinformowała, że Bedorf wystąpi na KSW 45. Rywala wtedy jeszcze nie poznaliśmy, ale formalnością było jego ogłoszenie. Szczecinianin wywalczył bowiem status pretendenta po tym, jak na poprzedniej gali w błyskawiczny sposób poddał kimurą Mariusza Pudzianowskiego. Wystarczyły dwa dni, by Martin Lewandowski oficjalnie potwierdził przeciwnika byłego mistrza.

 

Będzie nim oczywiście aktualny czempion dywizji wagi ciężkiej Philip de Fries. Anglik stoczył w KSW jedną walkę, pokonując przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie faworyzowanego Michała Andryszaka. Ma na koncie aż 11 zwycięstw przez poddanie, a aktualnie znajduje się na fali trzech kolejnych wygranych.

 

Na gali KSW 45, które odbędzie się 6 października, wystąpią m.in. Damian Janikowski, Michał Materla, Scott Askham, Popek Monster czy też Akop Szostak. 


Skróty walk Bedorf - Pudzianowski oraz De Fries - Andryszak w załączonych materiałach wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie