F1 2018: Innowacyjny system mediów i badań nad nowymi technologiami

Moto
F1 2018: Innowacyjny system mediów i badań nad nowymi technologiami
fot. Materiały prasowe

Codemasters właśnie opublikowało nowe materiały z F1 2018. Tym razem twórcy wyjaśniają m.in. sposoby na rozwój zespołu. Tylko to może bowiem zagwarantować Pole Position w stawce. Każdy team F1 ma swoje własne drzewko technologiczne i od gracza zależy, w którą stronę pójdzie.

- W tegorocznej odsłonie media będą miały ogromny wpły na karierę gracza. Od współczesnego kierowcy wymaga się dużo więcej niż tylko umiejętności na torze. W F1 2018 mamy nową reporterkę - Claire - która przy różnych okazjach zapyta gracza o to, co dzieje się w trakcie sezonu. Będzie wypytywać o różne rzeczy: zmiany w kontrakcie, wyniki wyścigów a także o członków zespołu lub innych kierowców - powiedział Lee Mather, reżyser gry F1 2018.

 

- Edycja 2017 miała ogromy system R&D. Podczas tworzenia tegorocznej wersji słuchaliśmy uwag społeczności graczy F1 i uznaliśmy, że warto przenieść niektóre elementy do 2018. Bardzo cieszył nas rozbudowany system R&D. Przebudowaliśmy strukturę cen oraz zmieniliśmy proces wizualizacji, tak więc teraz wszystko spowite jest "mgłą wojny", więc nie do końca wiesz, w którą stronę badania zmierzają, i gdzie uda się odnieść największe korzyści  - dodał.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze