Lech w Fortuna 1 Lidze? GKS ma identyczny wzór koszulek

Piłka nożna
Lech - GKS koszulki
Galeria zdjęć (6)

Oglądając mecz GKS-u Katowice z ŁKS-em Łódź kibice Lecha Poznań mogli być mocno zaskoczeni. Podopieczni Jacka Paszulewicza wystąpili w koszulkach o identycznym wzorze, co trzeci komplet strojów "Kolejorza", w którym grał z Wisłą Płock.

Lech tuż przed rozpoczęciem sezonu podpisał 5-letni kontrakt z nowym sponsorem technicznym. Klub pochwalił się dwoma nowymi kompletami strojów, które były spersonalizowane na specjalne życzenie władz. Powstał trykot, który posiada skrzydełka kolejowe i zwieńczony jest szytymi elementami w niebiesko-białych barwach. Na karku znajduje się znane klubowe hasło NSNP, czyli Nigdy Się Nie Poddawaj.

 

Zdecydowanie inaczej jest jeśli chodzi o trzeci komplet, który jest po prostu katalogowym wzorem, z którego mogą korzystać również inne drużyny. Długo nie trzeba było czekać, bo tego samego producenta ma klub zaplecza Lotto Ekstraklasy. W sobotnim meczu Fortuna 1 Ligi GKS Katowice wystąpił w identycznych strojach, co Lech z Wisłą. Różniły je jedynie herby i loga sponsorów.

 

Trzeci komplet strojów Lecha w GKS-ie jest drugim wyborem. Główny wzór kostiumów klubu z Katowic ma żółto-czarne barwy.

 

Zdjęcia zawodników "Kolejorza" i GKS-u do obejrzenia w załączonej galerii. 

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze